DNA TESTY ZDRAVÍ

Díky novým technologiím a vědomostem v oblasti genetického zdraví uvádíme na trh specifické testy týkajíce se  různých oblastí našeho zdraví. Pomocí těchto testů se dozvíte více o vašem genetickém zdraví. Odhalte sílu DNA, ušetříte čas a získáte důležité genetické informace k proaktivní péči o vlastní zdraví již za 1900 Kč..

 

SKINCARE DNA TESTY (zdraví pokožky)

 

SkinDNA je revoluční DNA analýza, která zkoumá vaše genetické značky (SNP) související s funkcemi a vzhledem pokožky. Díky pokroku v porozumění lidského genomu je nyní možné dešifrovat genetický profil pokožky a tak navrhnout doporučení a režim péče o pleť. Časy kdy jste se snažili odhadnout, který program péče o vaši pokožku bude nejlépe fungovat končí. Jednoduše odeberte vzorek bukálních buněk (výtěr úst) pomocí snadno použitelných aplikátorů, pošlete vzorky zpět k nám a za méně než 3 týdny jsou vaše výsledky testu odeslány na váš email.

 

Test SkinDNA vám pomůže lépe porozumět genetické stavbě vaší pokožky, tak abyste mohli vybrat nejvhodnější kosmetické a výživové výrobky pro vaši pleť. Využijte své peníze moudře! Získejte specifické info a program péče o vaši pokožku na základě vaší vlastní genetické výbavy nikoliv jen odhadu.

Výsledek testu zahrnuje komplexní analýzu genetických markerů v kritických oblastech ovlivňujících zdravý a mladiství vzhled vaší pokožky. Dále získáte doporučení ohledně použití vhodných kosmetických přípravků (vitamín C, kyselina hyalurová, atd.), doplňků stravy (vitamín D, curcumin atd.) nebo odborné léčby..

Více informací získáte na skindna.cz

 

CITLIVOST A ALERGIE (na potraviny a zvířata)

 

Pro snadnější a pohodlnější život nabízíme klinický test DNA citlivosti a alergií, který odhalý zda vaše geny kódují zvýšenou přecitlivělost k dráždivým účinkům 8 důležitých oblastech (viz. níže). Bolí vás někdy žaludek, trpíte plynatostí, průjmem nebo se po jídle cítite ospalí? Najednou vás svědí oči nebo máte potíže s dýcháním a máte podezření, že byste mohli být citliví na vaše nové domácí mazlíčky? 

Výsledek našeho testu DNA vám poskytne konkrétní informaci, zda jste z genetického hlediska více nebo naopak méně citliví na konkrétní dráždivé látky, a poskytne vám podrobné informace získané z vaší DNA o faktorech, které mohou způsobovat nepříjemné pocity.

Výsledky zahrnují vaši genetickou predispozici pro citlivost na:

Lepek je protein obsažený v pšenici, ječmeni a žitě. Lidé bohužel nemají enzymy, které by lepek rozrušily a tak zůstávají malé částice v zažívacím traktu, které u některých lidí mohou způsobit nepříjemnou reakci.
Laktóza je cukr nacházející se v živočišném mléce a mléčných výrobcích. Některé genetické markery mohou indikovat potíže s trávením potravin obsahujících laktózu.
Protein kravského mléka - mléko se skládá z vody, tuku, laktózy, minerálů a bílkovin. Citlivost na mléčné bílkoviny není stejná jako citlivost na laktózu, ale je jedna z nejběžnějších u dětí.
Vajíčka jsou velmi častou součástí potravy. Moho lidí je citlivých na bílou část, nazývanou bílek (albumin).
Ořechy - citlivost na ořechy je mimořádně častá a často se předává po generacích
Ostatní potraviny - Mnoho lidí je citlivá na jiné potraviny, které se liší od těch, které jsou v tomto testu zahrnuty. Mohou obsahovat jiné ořechy, sóju, kukuřici, kvasnice, ryby a měkkýše.
Zvířecí srst se skládá z drobných částic kůže z zvířat, které mají vlasy, kožešiny nebo peří. Některé genetické markery mohou indikovat přecitlivělost na drobné částice kůže opeřených nebo srstnatých zvířat.
Histamin-histamin je přírodní sloučenina, kterou lze nalézt v potravinách, které jsou staré a fermentované, červené víno a další. Někteří lidé mají neschopnost rozbít nadbytek histaminu, což může způsobit citlivost

 

Výsledek testu DNA doporučujeme konzultovat s vaším lékařem. Tento test analyzuje vaši DNA a na základě genetické informace vám pomůže zvolit optimální jídelníček, dietu nebo životní styl.

 

HEALTHY WEIGHT DNA TEST (tělesná váha)

 

HomeDNA™ Healthy Weight je revoluční genetický test, který analyzuje vaše genetické markery (SNP) ovlivňující vaši tělesnou váhu. Díky dostupným genetickým technologiím a na základě laboratorních dat získaných z vaší DNA nabízíme individuální výživový a fitness program k dosažení optimální zdravé váhy. Jednoduše a bezbolestně odeberte bukální vzorek pomocí sterilních aplikátorů, které jsou součástí odběrové sady, pošlete je do laboratoře a během několika málo týdnů vám budou zaslány podrobné výsledky testu.
 

Výsledky testů zahrnují:

Podrobnou analýza genetických markerů ovlivňující vaši váhu a individuální výživový a fitness program založený na vaší vlastní genetické informaci.

 

Když znáte svou genotyp a víte jak je vaše tělo naprogramováno ohledně tělesné váhy postačí jen důsledně dodržovat doporučení a výživový a fitness režim,

Copyright © 2017-2018 DNA Diagnostické Centrum s.r.o., DNA testy zdraví a rekreační testy DNA